Marketing ve vyhledávačích (SEM)

SEM je výjimečně efektivní nástroj pro vaše podnikání. Je jednoduchý a velmi účinný protože oslovuje zákazníky kteří již hledají produkt který vy nabízíte. SEM funguje pomocí aukce. Výherce akce je inzerent, který nejlépe odpovídá vyhledávacímu dotazu má kvalitní web a nabídl určitou částku za jeden proklik. 

Jak vytvořit kvalitní marketingovou kampaň ve vyhledávačích?

1. Hledáme vhodné klíčová slova na které se soustředíme

Důležité je se soustředit na relevanci potenciál návštěvnosti a konkurenci klíčových lov. Pro hledání klíčových slov použijeme nástroje Google Ads a Sklik. Zde zjistíme všechny potřebné údaje od konkurence až po cenu za jeden proklik.

2. Jak zajistit originalitu reklamní kampaně

Soustřeďte se na jedinečnost a relevanci nadpisu vaši reklamní kampaně. Název reklamy by se měl přesně shodovat s hlavním klíčovým slovem podle kterého lidé váš obor hledají. 

3. Pod název reklamy umístěte výzvu k akci

Lidé mají rádi když od vás dostanou určitou výhodu soustřeďte se např. na dopravu zdarma, slevové kupony nebo slevu při nákupu určitého množství zboží. Pod nabídku poskytované výhody vložte jasnou výzvu k akci. Např. Objednejte si Nakupte u nás. Je dokázáno, že takhle cílená reklama působí na zákazníky.

4. Reklamu neustále testujte zjistěte si kolik vás stojí a zda vám přináší zisk

Pokud máte již delší dobu PPC kampaň a negeneruje vám zisk. Pravděpodobně je něco špatně. Kampaně je třeba pravidelně testovat a aktualizovat, aby jste dosáhli vašeho cíle. Nezapomínejte také neustále hledat nové možnosti jak propagovat vaši společnost online.

Marketing ve vyhledávačích

Chcete se dozvědět maximum informací o Marketingu ve vyhledávačích a obsahovém marketingu. Domluvte si nezávaznou schůzku s našim specialistou a naučte se využívat PPC kampaně efektivně.

foto Milan Gula - Tvorba webových stránek Brno
  • 776 333 301
  • lokalweb.gula@gmail.com

Práce SEO konzultanta mě velmi baví a těším se na každý nový projekt.  Neustále se snažím vzdělávat a sledovat nové trendy, abych Vám poskytl ty nejlepší informace.