SEO BRNO​

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je souhrn činností a úprav na webových stránkách, které vedou k lepším pozicím ve výsledcích organického (neplaceného) vyhledávání ve vyhledávačích. Čím větší konkurenci máte ve svém oboru tím náročnější optimalizace bude. SEO je neustálá komplexní práce na vašem webu za účelem získání maximálního počtu návštěvníků pro Váš web.

Začínáme s optimalizací webových stránek - SEO BRNO

  • Kontaktujete našeho SEO specialistu .
  • Navštívíme Vás a domluvíme se cílech, které chcete dosáhnout. Vše si pečlivě zapíšeme a začneme zjišťovat maximum informací o vašem oboru podnikání.
  • Vypracujeme analýzu klíčových slov a SEO audit.
  • Zjištěná data s vámi budeme konzultovat a domluvíme se jaké úpravy jsou nutné provést k dosažení nejlepších výsledků.
  • Začneme s úpravami na váš web nasadíme analytické nástroje, aby jste věděli kolik návštěvníků navštěvuje váš web.
  • Předáme vám optimalizované webové stránky zároveň budete dostávat měsíční reporting návštěvnosti vašeho webu.

Jak pomůže optimalizace webových stránek nastartovat vaše podnikání?

  1. Vyhledávače lépe pochopí váš obsah a upřednostní vás ve výsledcích vyhledávání.
  2. Lidé si vybírají převážně na první straně vyhledávání  = nárůst návštěvníků webu.
  3. Zvýšení podvědomí o vaší společnosti  = nárůst objednávek.

Analýza klíčových slov

Pokud se rozhodnete stavět dům je důležité postavit pevné základy u webových stránek je to podobné jen se těm základům říká analýza klíčových slov. Konkrétně se jedná o slova a fráze, která souvisí s vaším podnikáním. U těchto slov je důležitá relevance (významnost ve vztahu k dosažení cíle) hledanost (kolik lidí vyhledává dané slovo) a konkurence ( počet jiných webů které se zaměřují na stejné slovo) Chcete vědět jak si svépomocí sestavit vlastní analýzu?

tvorba webových stránek Brno obrázek
co je to meta description tag

Meta description

Jsou to popisky jednotlivých stránek, které uživatelé vidí ve výsledcích vyhledávání. Mají dvě zásadní role pro SEO shrnout ve zkratce obsah dané stránky a zároveň motivovat uživatele kliknout a navštívit váš web. Každá stránka a podstránka na všem webu musí mít originální meta description a zároveň obsahovat klíčové slova, které souvisí s kontextem stránky na niž odkazují.

Meta title

Meta title neboli titulek stránky je dalším HTML tagem, který je velmi důležitý pro vyhledávače a uživatele internetu. Zobrazuje se v hlavičce vyhledávače a vy díky němu víte co se na právě prohlížené webové stránce nachází. Musí obsahovat klíčové slova a originální text o délce 50 – 60 znaků s kontextem pro stránku pro kterou je napsán.

meta title meta titulek
co je to meta description tag

Copywriting

Obsah webových stránek je nejdůležitějším faktorem pro váš úspěch. Vyhledávače jako je Google používají téměř umělou inteligenci ke zobrazování výsledků vyhledávání. Pro Google je velmi důležité, aby uživatelům nabídl co nejlepší odpověď na jejich dotazy a proto čím lépe máte napsané články na vašem webu tím lepších výsledků můžete dosáhnout.. O kvalitní obsah se starají textaři umí psát poutavé texty, které zároveň lákají uživatele k akci.

Nadpisy na stránkách

Tak jako když vezmeme do ruky kvalitní časopis nebo knihu i na webových stránkách by jsme se měli cítit dobře. K tomu abychom věděli o čem článek je slouží nadpis nad ním. Zdá se to být logické, přesto na spoustě webů nejsou správně nadpisy stránek. Pro optimalizaci webových stránek jsou nejdůležitější nadpisy H1 H2 H3. Musí se používat ve správném pořadí a odpovídat textu pod nimi. Nadpis H1 je nejdůležitějším nadpisem pro SEO. 

meta title meta titulek
responzivita obrázek

Rychlost webu a responzivita

V současnosti lidé používají internet téměř neustále. S nárůstem počtu chytrých telefonů a dostupností datových tarifů se klade čím dál větší důraz na kvalitní zobrazení webových stránek na všech zařízeních. Odborně se tomu říká responzivita. Rychlost webu lze ovlivnit zejména kvalitním hostingem (místo na serveru, kde se web nachází) kompresí všech obrázků na webu. Rychlost načítání webu a responzivita jsou velmi důležité pro dobré výsledky ve vyhledávačích.