Tvorba webových stránek Brno

Chcete web který zaujme vaše zákazníky a bude vás reprezentovat? Tak jste na správném místě. Naše digitální agentura Vám vytvoří úspěšné webové stránky. Kontaktujte nás a domluvíme si úvodní schůzku. Poradíme vám na co se zaměřit a jak dosáhnout úspěchu online.

Proč web právě od nás?

 • Každý projekt je originál, který tvoříme na míru Vašim představám.
 • Webové stránky jsou po předání Vašim majetkem. Neplatíte žádné měsíční poplatky.
 • Po předání webu dostáváte pravidelný reporting návštěvnosti a návrh na další rozvoj.
 • Spoluprací s námi získáte také online marketingového poradce.
 • Zaměřujeme se na úspěch webu ve vyhledávačích. Našim cílem je přitáhnout na vaše webové stránky maximum nových návštěvníků.
 • Základní webové stránky tvoříme již od 10 000kč
graf nahoru pro vytvoření webu

“Kvalitní webové stránky nejsou náklad ale investice, která se velmi rychle vrátí”

“Chcete dosáhnout s vašim webem předních pozic ve vyhledávačích? Stojí za tím spousta práce. Nevěřte firmám co Vám to slibují podpisem jedné smlouvy první pozici ve vyhledávači. Dosáhnout dobrých pozic ve vyhledávačích je dlouhodobá a kontinuální práce na vašem webu, která nejde ovlivnit zapnutím NĚČEHO co slibují pochybní obchodníci, kteří kazí pověst zodpovědným agenturám.”

Co ovlivňuje dohledatelnost ve vyhledávačích?

 1.  Analýza klíčových slov tzn. články a kvalitní obsah webových stránek  je vytvořen na míru, aby odpovídal tomu co Vaši zákazníci na internetu hledají.
 2. Přehledná struktura webových stránek tzn. odkazy z článků. (interní prolinkování) návštěvník se dostane tam, kam potřebuje i zpět na home page. 
 3. Používání nadpisů a podnadpisů H1 H2 H3 ve správném pořadí. V nadpisech je důležité uvádět klíčová slova z analýzy klíčových slov. Nadpis článku musí odpovídat textu pod ním.
 4. Nadpisům stránek musí odpovídat tzv. meta description a meta title více o nich se dozvíte zde.
 5. Všechny obrázky na webu musí mít vyplněny ALT tagy. Co jsou Alt tagy se dozvíte kliknutím zde.
 6. Pamatujte, že obsah musí být vytvořen hlavně pro skvělou čitelnost pro vyhledávače. O tom jak fungují vyhledávače se dozvíte zde.

Na co se zaměřujeme při tvorbě webových stránek?

Na web se můžeme dívat různých pohledů. Pokud chcete dosáhnout úspěchu při tvorbě webových stránek je důležité se zaměřit na následující aspekty.

tvorba webových stránek Brno obrázek

Analýza klíčových slov

 • Analýza klíčových slov je dokument obsahující slova, která souvisejí s vaším podnikáním a lidé je často hledají. Pro úspěšný web je to stěžejní dokument. Jak na to? Nejdříve je důležité zjistit detaily o vašem podnikání. Jak vás zákazníci hledají? Pro příklad  vlastníte instalatérskou firmu. Zákazníci co vaši firmu znají zadávají do Google název firmy, ale zákazníci co jim právě začala protékat vana v koupelně zadají do vyhledávače ” instalatér Brno” “jak opravit smaltovanou vanu” ” potřeby pro opravu vany” pokud chcete na Váš web přitáhnout co nejvíce potencionálních zákazníků je důležité cílit na klíčové slova a vytvořit na ně stránky s kvalitním obsahem. S tím na jaké klíčové slova cílit vám pomůžeme a vytvoříme pro vás Analýzu klíčových slov.

Vytvoření struktury webu

 • Struktura webu je velmi důležitá pro orientaci na webových stránkách a to jak pro vás tak hlavně pro vaše zákazníky. Google jako nejpoužívanější vyhledávač na internetu hodnotí nejlépe stránky s kvalitní strukturou webu. 
 • Mezi nejvíce oblíbené struktury patří stromová ( hierarchická) je vhodná pro větší weby a globální (site wide) pro menší webové stránky zaměřené na specifický obsah.
 • Vnitřní prolinkování (odkazy kterými je web propojen) musí být tématicky relevantní a co nejsrozumitelnější jak pro zákazníky tak také pro vyhledávače.
 • Page rank jedná se o algoritmus jež používá Google k ohodnocení kvality a důležitosti webových stránek. Funguje na principu využívání struktury hypertextových odkazů uvnitř webu jako vzájemné hodnocení (doporučení) stránek.
obrázek návrh webu tvorba webových stránek brno
Tvorba webových stránek Brno - obrázek návrh webu

Analytika a rozvoj webových stránek

 • Jedná se o měření a vyhodnocování dat z analytických nástrojů. Data s webové analytiky jsou velmi cenný zdroj informací pro další vývoj webu pro jeho optimalizaci a marketing.
 • Asi jste si již všimli jak na většině webu musíte souhlasit s tzv. cookies jedná se o krátké zprávy jež uloží webový server do vašeho počítače. Slouží hlavně k marketingovým účelům a zkoumají věk pohlaví a jiné údaje. 
 • Nejpoužívanější analytický nástroj je Google Analytics má spoustu funkcí jež vám pomohou marketingově i analyticky vylepšovat vaše webové stránky.
foto Milan Gula - Tvorba webových stránek Brno
 • 776 333 301
 • lokalweb.gula@gmail.com

Domluvte si schůzku s naším specialistou.